Bratex specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowych blach dachowych. Koncentruje prace na produktach specjalnych i w efekcie dostarcza swoim wykonawcom bezprecedensowych rozwiązań  produktowych. 

Budmat to wiodący producent pokryć dachowych. Cechuje ich najwyższa jakość oraz pionierskie rozwiązania ułatwiające montaż oraz ekspolatację. Blacha do produkcji pochodzi ze szwedzkich i niemiecki hut stali.    

Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachowych. Każdy produkt oferowany przez firmę Pruszyński powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. W ofercie znajduje się również płyta warstwowa. 

Dzięki RUUKKI możesz mieć pewność, że Twój projekt dachowy będzie szybki, łatwy i przyjemny. W oparciu o wieloletnie doświadczenie RUUKKI oferuje zaawansowane technologie, by pomóc klientom spełniać marzenia, bez względu na to, czy budują nowe obiekty czy remontują budynki już istniejące. 

Dachy Planja to wysokiej jakości skandynawskie pokrycia dachowe w wielu ciekawych kaształtach i kolorach. Planja produkuje pokrycia, które ochronią Twój dom w koażdą pogodę: od jesiennych burz i zimowych śnieżyc po letnie upały. Dachy Planja w skandynawskich warunkach od 1967r. 

Napisz do nas:

 

biuro@dach-center.pl

 

Znajdziesz nas tutaj:

 
ul. Piłsudskiego 19
19-200 Grajewo
(wjazd od ul. Konopskiej)


 

               Zadzwoń do nas:               

 

            Obsługa Klienta:        +48 530 349 617  

              Dział Handlowy:        +48 570 549 872

              Doradcy Techniczni: +48 510 050 691